Kontakta oss

Vårdfokus
Box 3207
Adolf Fredriks Kyrkogata 11
103 64 Stockholm

Telefon: 0771-420 420
E-post: info.vardfokus@vardforbundet.se

Medarbetare
Michelle Wahrolén
Chefredaktör & ansvarig utgivare
08-14 77 05
michelle.wahrolen@vardforbundet.se
Kicki Engström Höjer
Redaktionssekreterare
08-14 78 08
kicki.engstrom@vardforbundet.se
Helena Mirsch
Webbredaktör
08-14 77 29
helena.mirsch@vardforbundet.se
Anders Olsson
Reporter
040-10 89 35
anders.olsson@vardforbundet.se
Jenny Kallin
Reporter
08-14 77 51
jenny.kallin@vardforbundet.se
Jonatan Westin
Reporter
08-14 77 50
jonatan.westin@vardforbundet.se
Leni Weilenmann
Reporter
08-14 78 49
leni.weilenmann@vardforbundet.se
Maria Ejd
Reporter
08-14 77 56
maria.ejd@vardforbundet.se
Sanna Björkman
Reporter
08-14 77 55
sanna.bjorkman@vardforbundet.se
Susanne Abelin
Journalist, layout
08-14 78 01
susanne.abelin@vardforbundet.se
Ebba Friberg
Administratör
Prenumerationer, annonser under Aktiviteter och stipendier
08-14 77 21
ebba.friberg@vardforbundet.se
Helena Sjölander
Administratör
Plats- och kursannonser
08-14 77 57
helena.sjolander@vardforbundet.se